Is Robot? (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Options
eu: Aukerak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Source
eu: Iturburua

en: Replace
eu: Ordeztu
