Is Robot? (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Source
fa: منبع
