Is Robot? (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Options
fi: Valinnat

en: Custom
fi: Oma

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Source
fi: Lähde

en: Replace
fi: Korvaa

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
