Is Robot? (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Custom
fr: Personnalisé

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Append
fr: Ajouter

en: Replace
fr: Remplacer

en: Machine Name
fr: Nom système
