Is Robot? (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Options
gl: Opcións

en: Custom
gl: Personalizado

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Source
gl: Orixe

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
