Is Robot? (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Options
gu: વિકલ્પો
