Is Robot? (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Options
hr: Opcije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Source
hr: Izvor
