Is Robot? (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Options
id: Opsi

en: Custom
id: Tersuai

en: Source
id: Sumber

en: Replace
id: Tiban

en: Machine Name
id: Nama Mesin
