Is Robot? (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Options
ja: オプション

en: Custom
ja: カスタム

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Source
ja: ソース

en: Replace
ja: 置換

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Machine Name
ja: システム内部名称
