Is Robot? (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Source
ka: წყარო
