Is Robot? (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Custom
kk: Өзгертпелі
