Is Robot? (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Options
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Source
lt: Šaltinis
