Is Robot? (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Options
mn: Сонголтууд
