Is Robot? (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Options
mr: विकल्प
