Is Robot? (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Replace
my: အစားထိုးရန်
