Is Robot? (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Options
nl: Opties

en: Custom
nl: Aangepast

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Source
nl: Bron

en: Replace
nl: Vervangen

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
