Is Robot? (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
