Is Robot? (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Options
pl: Opcje

en: Custom
pl: Własne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Append
pl: Dołącz

en: Source
pl: Źródło

en: Replace
pl: Zamień

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
