Is Robot? (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Options
ro: Opţiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Source
ro: Sursă

en: Machine Name
ro: Nume mașină
