Is Robot? (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Options
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Append
ru: Добавить

en: Source
ru: Источник

en: Replace
ru: Заменить

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Machine Name
ru: Машинное имя
