Is Robot? (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Options
sv: Alternativ

en: Custom
sv: Anpassad

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Append
sv: Lägg till

en: Source
sv: Källa

en: Replace
sv: Ersätt

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
