Is Robot? (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Options
tr: Seçenekler

en: Custom
tr: Özel

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Source
tr: Kaynak

en: Replace
tr: Değiştir

en: Machine Name
tr: Makine Adı
