Is Robot? (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Source
ug: مەنبە
