Is Robot? (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Options
uk: Опції

en: Custom
uk: Власний

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Append
uk: Додати

en: Source
uk: Джерело

en: Replace
uk: Замінити

en: Machine Name
uk: Машинна Назва
