Is Robot? (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Options
az: Seçimlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Source
az: Mənbə
