Is Robot? (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Custom
hu: Egyéni

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Source
hu: Forrás

en: Replace
hu: Helyettesít

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
