Is Robot? (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Options
jv: Opsi

en: Custom
jv: Kostum
