Is Robot? (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Options
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Source
sk: Zdroj

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Machine Name
sk: Strojový názov
