Is Robot? (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Source
ta: மூலம்
