Is Robot? (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
