Ishalist (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
