Ishalist (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: You are here
da: Du er her

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
