Ishalist (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
