Ishalist (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Comments
es: Comentarios

en: Footer
es: Pie de página

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Main menu
es: Menú principal

en: Highlight
es: Destacado

en: Secondary menu
es: Menú secundario
