Ishalist (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
