Ishalist (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
