Ishalist (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Highlight
fr: Surligner

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
