Ishalist (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
