Ishalist (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
