Ishalist (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: You are here
id: Anda di sini

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
