Ishalist (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: You are here
ja: 現在地

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
