Ishalist (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
