Ishalist (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
