Ishalist (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: You are here
nl: U bent hier

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
