Ishalist (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
