Ishalist (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj
