Ishalist (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
