Ishalist (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
