Ishalist (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
