Ishalist (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Path:
de: Pfad:
